Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże trudno o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najsilniejsze aktywne składniki zdarzają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze stali i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i chęci jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście spokojne oraz intensywne.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów jest a Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak wykonywałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Okazało się, iż istnieje skłonności do wytwarzania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jak dobrze myśleć o siebie. Tę umiejętność oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )