Różne sposoby na bycie modnym

przez | 28 maj 2015

Nadwaga, w szczególności wśród pań, w żadnym razie nie jest czymś wskazanym – przecież niemalże każda przedstawicielka płci pięknej pragnie prezentować się w bardzo korzystny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie prawdziwej wagi za pomocą odzieży nie miało w żadnym razie miejsca, w końcu lepsza opcja to wzięcie się wreszcie za siebie, zgubienie zbędnych kilogramów, lecz wiadomo, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Z tego powodu bez dwóch zdań warto starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczu na nogach, dużej pupy lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najważniejsza rzecz to luźniejsze ubrania, które nie przylegają do ciała. Przeróżne obcisłe bluzki albo spódnice wyglądają naprawdę seksownie, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Oczywiście istnieje wiele kobiet bez kompleksów, które ubierają się tak jak pragną, ale w tej chwili trzeba się skupiać na tych kobietach, które być może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego pokazywać. Czyli na pewien okres czasu należy umieścić głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również wspaniały pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz powiedzmy biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieinteresujący skutek. Tzn. wyglądamy dużo grubiej niźli jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej obcas. Zatem należy unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – zabierają nam niejako centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. Sporo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.