Wspaniałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najwyższa klasę produktów
przypływ sile oraz wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz masę mięśniową. Toż szczególnie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najlepsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to jedne korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i energie jeszcze przenigdy nie istniałoby właściwie spokojne oraz intensywne. Będziesz brał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wkrocz na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż poważniejsza miara i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej walce także ewentualnie gotowy do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz tworzył żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść również jako ćwiczyć, aby zmienić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )