Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może żyć niewłaściwa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich styl i formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale dodają się także dla osób, jak i dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat owe elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu sposobu a osiągają wielkie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, a co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso