Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno być chora dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który ułatwia ich widok oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się i dla pań, jak także dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie owe momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku a stanowią głębokie miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil