Przyczyny słabej erekcji.

przez | 3 kwiecień 2016 

 

Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się problemów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym codziennym jadłospisie nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to później może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna nie jest przyjemna. W tym celu trzeba porozmawiać ze swoją kobietą, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, erotyki czy przebieranki. Możliwości, dzięki to którym nasze pożycie seksualne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Wielki stres, kłopoty zawodowebardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież nikt nie sugeruje, że musimy reagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak kierować własnym życiem, aby w żadnym razie nie doszło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja
cialis w zelu