Sposoby na silniejszy wzwód

przez | 14 marzec 2015

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności ze wzwodem w porównaniu cialis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby zainicjować widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego szalenie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest wielce istotny.