9 sposobów na podbicie libido

przez | 20 luty 2015

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Przedstawiam parę prostych rad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet je za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego warto włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio